Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI

Gerede Çatı hayata geçirdiği projelerde insan odaklı olmayı benimser. Modern kent insanının ihtiyaçları ve yaşam standartlarını gözeterek güvenilir, sağlam, konforlu, çevresine değer katan kalıcı eserler ortaya koymayı hedefler.

GÜVENİLİRLİK

Gerede Çatı bilimselliği en üst seviyede tutar. Proje geliştirme sürecinden uygulama aşamasına kadar işin içine dâhil olan tüm iş disiplinlerini (Mühendislik, Ekonomi, Hukuk vs.) en üst seviyede profesyonellikle şekillendirmeye çalışır. Ölçülebilir ve hesaplanabilir olanı tercih eder. Hızlı proje üretmek yerine sağlam adımlarla sağlam projeler üretir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Gerede Çatı, müşterileri, iş ortakları, çalışanları için kalıcı ortaklıklar kurmayı ve yaratılan değerin paylaşılabilir ve büyütülebilir olmasına özen gösterir. Projelerinde üçüncü şahıslarla ve fiziki çevreyle de uyum içerisinde olmayı prensip edinir. Sürdürülebilir olan ve geliştirilebilir ortaklıklar kurmaya önem verir.

TASARIM VE ESTETİK

Gerede Çatı, yenilikçiliği prensip edinmiştir. Projelerini şekillendirmede tasarımın ve tasarımcının en büyük etkenlerden biri olduğuna inanır. Tasarımın her projede kendini daha ileriye taşıyor olması, çevreye ve kültüre uyum sağlamakla beraber çevresini ve ait olduğu kültürü geliştirmek gibi bir sorumluluğu olduğu bilinciyle çalışır. Mimarlığın en temel prensiplerini işlevsellik, sağlamlık ve estetik olarak kabul eder.

KALİTE VE UZMANLIK

Projelerinde yaşam odaklı olmayı benimser ve bu nedenle kaliteyi standart bir çizgi olarak belirler. Ailelerin hak ettiği malzeme, işçilik ve hizmet standardını bir zorunluluk olarak görür. Bu çerçevede sektörde yeni malzeme, teknoloji ve inşa metotlarının sürekli takip eder.

SORULARINIZ VE BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN