Gerede Çatı, 1982 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar yapıların çatı yapımı, çatı yalıtımı, çatı aktarımı, çatı tamiri ve izolasyonu konularında faaliyet göstermektedir. Ücretsiz ekspertiz servisimizle profesyonel çatı yapımı ve çatı alanında genel hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürün ve uygulamalarımıza sahip çıkmak ve uygulama sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalitede, hizmette ve ilişkilerimizde, müşterilerimize sunduğumuz hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Gerede Çatı, tadilat yapılacak olan çatıya başlamadan önce uygulama süreci ile birlikte sizlere detaylı bir şekilde sunum yapmaktadır. Çatı tadilat ve onarım işleminde kullanılacak malzemenin kalitesi kadar uygulama sürecide oldukça önemlidir. Zira kötü bir işçilik ve kalitesiz malzeme ile yapılmış bir çatının ileride problem çıkartması muhtemeldir.

Ayrıca tüm çatı işlerinizde 5 yıl garanti ile kredi kartlarına taksit imkanı sağlıyoruz. Çatı sektöründe her türlü ihtiyacınıza cevap veren firmamız, tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorunlarınızda da daima yanınızdadır. Problemlerinize kalıcı çözümler bularak sizlere kesin çözümleri garanti veriyoruz.

Gerede Çatı bugüne kadar sahip olduğu başarısını, verdiği tüm sözleri eksiksiz yerine getirmesine ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas almasına borçludur. Güvenilirliği, hizmet kalitesi ve uzman personeliyle sektöründe sürekli lider konumda ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir.

SORULARINIZ VE BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN